Čím se zabýváme

V současné době jsou na kvalitu výrobků ve všech odvětvích kladeny vysoké nároky, ale neméně důležité kritérium úspěšnosti jsou i co nejnižší náklady a prostoje. Rozumnou alternativou, splňující tyto požadavky je renovace nejvíce namáhaných částí strojů – např. nový nenavařený šnek lisu vydrží v nepřetržitém provozu 2 měsíce. Ve stejných podmínkách pracující renovovaný šnek, navařený tvrdokovem, vydrží min. 5-6 měsíců. Další výhodou je zvýšení výkonu lisu. Naše technologie lze s úspěchem využít i v jiných oblastech, než je uvedeno v nabídce. Jakékoliv návrhy s Vámi rádi zkonzultujeme.

CIHELNY:
Najčastěji renovované lisy:
BONGIOANNI
MORANDO
RIETER
HÄNDLE
BEDESCHI
PŘEROV
Renovujeme a vyrábíme i díly protlačovadel, drtičů, lišt, podavačů, kol pecních vozů ……

 CEMENTÁRNY:
Zde je situace obdobná jako v cihelnách, s tím rozdílem, že nedochází k velkému opotřebení abrazí, ale k většímu opotřebení vyššímy tlaky, rázy a teplotou. Jedná se hlavně o drtiče, obecně dopuručujeme nejdřív renovaci konzultovat.

PAPÍRNY:
Nejširší využití našich technologií je v papírenství. Dochází zde k opotřebení válců, drtičů, odkorňovacích bubnů, mísidel, jeřábových kol apod.

ZEMNÍ STROJE, PÍSKOVNY, SPALOVNY :
Renovace nejvíce namáhaných částí strojů: lžíce, břity, drtiče, adaptéry, opotřebovaná oka hydraulických pístů, lopatek bagrů, transporterů, hřídelí, roštů apod.

SKLÁŘSTVÍ:
Renovace drtičů a forem.

AUTOMOBILOVÝ PRŮMYSL:
Svařování bloků, hlav. Renovace hřídelů a poloos.