O nás

  Jsme firma, která se zabývá strojírenskou výrobou, renovací a navařováním opotřebených součástí strojů a zařízení v různých odvětvích.

  Renovace má význam v případě opotřebení velkých a nákladných součástí. Jelikož renovaci provádíme kvalitními a vysoce odolnými materiály, prodloužíme takto životnost celých stojů několikanásobně. Renovací lze prodloužit životnost celého zařízení, snížit prostoje celého provozu a tak snížit celkové náklady.

  Naše zkušenosti s touto technologií jsou delší než 15 let a za tu dobu jsme získali mnoho zákazníků a cenných zkušeností. Snažíme se sledovat a uplatňovat nejnovější trendy a podle nich rozšiřovat jak své vybavení, tak i nabídku. Vzhledem k tomu, že se snažíme využívat nejkvalitnější materiály, nabízíme vysokou kvalitu a dlouhou záruku. Renovované díly mají vyšší životnost než díly nové, jejich opětovná renovace je jednodušší a tím i levnější.

  Při renovaci používáme trubičkové dráty, žárové nástřiky, práškové nástřiky a wolfram-karbidové návary. Využítí jednotlivých technologií závisí na konkrétním případu – nutno vždy předem konzultovat.

Další činnosti:

  Strojírenská výroba – Jsme schopni renovované součásti jak opracovat, tak i vyrobit – k tomu máme potřebné strojírenské vybavení.

  Svařování hliníku – Svařujeme i prasklé bloky motorů

  Svařování nerezu – Svařujeme nerez již od 0,25 mm